Активний відпочинок у Львові

Зустрічі з друзями завжди сповнені щирими розмовами і веселощами, але чому б замість звичайних посиденьок не спробувати один із видів активного відпочинку Львова? Навіщо просиджувати на дивані у вихідні, якщо можна зловити шалені емоції у львівському клубі активного відпочинку. У ньому знайдеться джерело адреналіну для дітей і дорослих незалежно від досвіду чи спортивної майстерності.

Екстремальний відпочинок у Львові: що обрати

Львівщина – це золота жила для екстремалів. З усього розмаїття екстремальних розваг кожен неодмінно обере той, що припаде до душі та гаманця. На жаль, одного сильного бажання іноді замало, оскільки екстрим пов’язаний із певними обмеженнями щодо здоров’я та іноді не підходить не тільки для дітей, а й для деяких дорослих.

Клуб активного відпочинку Львову пропонує поринути у світ азарту без ризику для здоров’я та суттєвих обмежень за віком. Створювати яскраві враження ніколи не буває зарано чи запізно, єдина межа – ваше власне почуття комфорту!

Б3 займається військово-спортивними іграми, наближеними до реальних умов, у яких команди мають проходити місії та змагатися одна з одною:
Пейнтбол

Мабуть, найвідоміша тактично-військова гра з використанням “зброї”. Замість справжніх автоматів гравці користуються так званими пневматичними “маркерами”, які стріляють кулями з фарбою. Якщо гравець занадто неуважний або невправний, він швидко стає схожим на розмальовану новорічну ялинку. Добре, що на період гри видається спеціальний одяг, який не шкода бруднити.

Лазертаг

Навіщо потрібні новітні технології, як не для дозвілля? У лазертазі гравці стріляють інфрачервоним променем, намагаючись поцілити датчики, що знаходяться на голові опонентів. Щойно постріл поцілив суперника, зброя сповістить про це сигналом, а супротивник буде позбавлений 1 з 4 наданих життів. Це зовсім не боляче, адже промені не можна помацати, до того ж не треба переодягатися.

Страйкбол

Чи ви уявляли себе колись спритним спецагентом або хоробрим спецпризначенцем, який загнав у кут бандитів і веде запеклу перестрілку із супротивником? Страйкбол є найбільш наближеним до цього ігровим варіантом. У перестрілці учасники використовують гумові кулі, які залишають болючі синяки і відмітини, тому для дітей гра не підходить. Дорослі теж здатні наробити зайвого, тож треба мати певну стрілкову підготовку, аби поринути у місію й у запалі не завдати нікому шкоди.

Інтерактивний квест

Завдання на логіку на кмітливість, швидкість виконання яких впливає на успіх усієї команди. У квесті немає “Я”, є тільки “Ми”, тому цю ідею нерідко використовують для тімбилдінгу аби згуртувати колег та допомогти їм відволіктися від скажених робочих буднів. Організувати таку розвагу можна де-завгодно: вдома, офісі, на відкритій ділянці, а концепція узгоджується окремо.

Кожен сценарій дозволяє гравцям випробувати себе, випустити пару та добряче повеселитися. Можливо, гра навіть виявить у вас прихований хист до військової науки, бо тактичні дії команди відіграють мало не вирішальну роль у кожній сутичці!

6 причин обрати активний відпочинок у БЗ Львівської області

Замовляючи гру, ви сплачуєте інструктаж, суддівство, надання обладнання, форми і майданчика для відпочинку, а також нестримні емоції та бурхливі враження.

Забронюйте арену вже сьогодні! Б3 - допомагаємо створювати спогади.

Спортивний комплекс "Формула Краси"

МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ ХВИЛИН


    We will contact you for many minutes


      Skontaktujemy się z Tobą przez wiele minut