Дитячий випускний у Львові

Клуб активного відпочинку «Б3» пропонує організацію випускних заходів у Львові. В першу чергу, ми орієнтовані на дошкільнят та молодших школярів. У нас можна замовити дитячий випускний в садочку, яскравим та незабутнім також буде проведений у нас в клубі випускний для 4 класу. Однак при необхідності ми організуємо розважальну програму для дітей будь-якого віку, в тому числі для старшокласників та учнів ліцеїв, коледжів, інших освітніх закладів.

Пакети святкування випускних 4, 9 та 11 класів

Квест на вибір + Лазертаг/Таймтаг/Заморозка + Альтанка
10 осіб20 осіб30 осіб
3600 грн7000 грн9000 грн

 

Квест на вибір + Пейнтбол + Альтанка
10 осіб20 осіб30 осіб
4500 грн8000 грн11000 грн

 

Квест  + Бампербол + Дженга + Альтанка
10 осіб20 осіб30 осіб
5000 грн9500 грн13000 грн

Чому ми – кращі в цій сфері?

Організувати у нас дитячий випускний в садочку або випуск з початкової школи потрібно, тому що:

Фотогалерея

Що ми пропонуємо

Сценарій випускного для 4 класу або старшої групи садочка можна вибрати самостійно або скористатися одним з готових рішень, пропонованих нашим клубом. Два основних пакети – це:

    • «Драйв», що включає в себе один квест на вибір, матч в пейнтбол та гру в величезні пазли.
    • «Драйв +» – в цьому випадку діти пройдуть квест, проведуть бій в лазертаг, зберуть гігантські пазли, зіграють в знамениту гру «Дженга». А ще візьмуть участь у матчі в бампербол – це особливий вид футболу, в який грають гігантськими надувними м’ячами, всередині яких знаходяться самі футболісти.

Обидва пакети передбачають оренду альтанки та кейтеринговое обслуговування. Під час дитячих свят ми пригощаємо учасників заходів попкорном й солодкою ватою, пропонуємо гарячі чи прохолодні напої, воду. Однак при організації випускного в 4 класі або старшій групі садочка потрібні більш ситні страви. Ми підготуємо солодкий стіл, частування в форматі фуршету або повноцінний банкет. До дітей можуть приєднатися також супроводжуючі їх дорослі, хоча батьки частіше вибирають для себе відпочинок в зоні барбекю, насолоджуючись стравами, що приготовані на вогні.

Пакети розраховані на 20 або 30 учасників, за індивідуальним замовленням можливі також інші варіанти.

«Драйв»

Квест + Пейнтбол + Пазл + Кейтеринг + Альтанка
20 осіб30 осіб
16000 грн23000 грн

 

«Драйв +»

Квест + Лазертаг + Дженга + Бампербол + Пазл + Кейтеринг + Альтанка
20 осіб30 осіб
19000 грн26000 грн
При необхідності ви можете скласти свою власну програму на випускний для дитячого садочка або 4 класу. Маленькі гості нашого клубу із задоволенням:

Не знаєте, як відсвяткувати випускний в 4 класі або випуск у садочку? Запрошуємо в наш клуб активного відпочинку. Ми також пропонуємо безліч ідей для випускного вечора в 9 чи 11 класі. Проведений у нас шкільний випускний запам’ятається вашим дітям надовго!

Якщо у вас є додаткові запитання стосовно гри - телефонуйте
МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ ХВИЛИН


    We will contact you for many minutes


      Skontaktujemy się z Tobą przez wiele minut