Лазертаг Львів

Годинами сидите в офісі й у свій законний вихідний не бажаємо бути прикутим до дивану? Обожнюєте активний відпочинок та вирішили спробувати щось новеньке? Лазертаг у Львові допоможе миттєво позбутися офісної повільності, неодмінно додасть жару вашому дозвіллю! Ще не вирішили, як зробити відпочинок краще? Laser tag у Львові!

Laser tag Lviv: що, де, хто

Лазертаг – одна з серії військово-тактичних ігор на кшталт пейнтболу, страйкболу, яка імітує зіткнення супротивників у польових умовах. Її особливість у новітній електроніці, що застосовується під час виконання місій.

Взяти участь у грі може будь-хто: дорослі, жінки, навіть для дітей цей вид відпочинку відкритий, проте варто залучати до нього дівчат і хлопців з 5 років. Обмежень щодо кількості учасників протистояння немає. Вони, власне, встановлюються числом наявного обладнання.

У свій законний вихідний не бажаємо бути прикутим до дивану? Обожнюєте активний відпочинок та вирішили спробувати щось новеньке? Лазертаг у Львові допоможе миттєво позбутися офісної повільності, неодмінно додасть жару вашому дозвіллю! Ще не вирішили, як зробити відпочинок краще? Laser tag у Львові!

Для подолання найпростіших місій не потрібно великої кількості девайсів: тільки тагер та пов’язка, але існують й інші сценарії, для проходження яких необхідні додаткові засоби:
Захоплення Флагу

Обидва флаги розташовані поблизу баз команд, тож необхідно захопити символ супротивника і принести на власну базу.

Захоплення контрольних точок

Встановлені контрольні точки треба захопити і утримати протягом часу, вказаного інструктором.

Захоплення будівлі

Відбивання штурму будівлі протягом періоду, вказаного інструктором.

Team Deathmatch

“Смертельна” сутичка між командами закінчується тоді, коли в усіх членів однієї не залишилося життів.

Зомбі

та інші сценарії…

Рекомендацій щодо рівня фізичної підготовки чи стрілецької майстерності немає – ви ж розважаєтеся, а не відбуваєте строкову службу в лавах армії, здаючи усілякі нормативи! Тим не менш, електроніка дозволяє підбити підсумки протистояння та визначити найсильнішого гравця за цілою купою показників.

У лазертаг можна грати майже на будь-якому майданчику:
Клуб Б3 ладний організувати лазерні бої у будь-якій локації, пропонуючи також власну арену в центральній частині міста Львова.

Як грати у лазертаг

Гра починається після розблокування гаджетів. Головне правило – намагатись вберегти себе від ворожих променів. Якщо це вдається, можно перейти в атаку та спробувати поцілити датчики, вмонтовані у спеціальну пов’язку, котру вдягає на голову кожен ігрок. Іноді датчики додають також у жилет, проте це вже інший рівень.

Як і справжня зброя, тагери мають обмежену кількість “куль”. Отримати нові промені та із наснагою продовжити палити у суперника можна нажавши спеціальну кнопку на корпусі або просто пересмикнувши затвор. Правила поводження з вашим типом зброї розповість представник клубу Б3 перед початком місії.

Кожен гравець має 100% здоров’я. Поціливши у вас 1 раз, опонент відбирає 25%. Тобто, у вас є право “спіймати кулю” 4 рази. Після втрати всього здоров’я тагер гравця блокується, і він більше не може здійснювати постріли.

Lasertag Lviv має низку переваг:

Ціна на лазертаг у Львові стартує від 200 гривень за особу. За ці гроші ви дізнаєтесь про правила гри, отримаєте професійне суддівство, а також пов’язку з датчиками та тагер. Якщо відчуєте потребу, додатково можна замовити камуфляж.

Все ще губитеся у здогадках як зробити вихідні чи свята незабутніми? Спробуйте лазертаг у львівському клубі активного відпочинку Б3. Бурхлива зустріч із друзями, емоційне дитяче свято чи згуртовуючий корпоративний виїзд – ми впораємося з будь-яким завданням та підберемо сценарій саме для вашої компанії. Бронюйте майданчик заздалегідь! 

ГАЛЕРЕЯ
Якщо у вас є додаткові запитання стосовно гри - телефонуйте
МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ ХВИЛИН


    We will contact you for many minutes


      Skontaktujemy się z Tobą przez wiele minut