fbpx

Лазертаг Львів

Годинами сидите в офісі й у свій законний вихідний не бажаємо бути прикутим до дивану? Обожнюєте активний відпочинок та вирішили спробувати щось новеньке? Лазертаг у Львові допоможе миттєво позбутися офісної повільності, неодмінно додасть жару вашому дозвіллю! Ще не вирішили, як зробити відпочинок краще? Laser tag у Львові!

Laser tag Lviv: що, де, хто

Лазертаг – одна з серії військово-тактичних ігор на кшталт пейнтболу, страйкболу, яка імітує зіткнення супротивників у польових умовах. Її особливість у новітній електроніці, що застосовується під час виконання місій.

 • Розумна електроніка модулює технологічні характеристики зброї, імітуючи звук, підсвічування, віддачу й дальність пострілу, .
 • Кулі замінені на інфрачервоний імпульс, тобто жодного фізичного контакту або можливої шкоди здоров’ю.
 • Кожен учасник надіває на голову пов’язку, що сприймає інфрачервоне світло, відображаючи ураження цілі.
 • Окрім тагера (лазерної зброї, зовнішній вигляд якої наближений до справжньої) та пов’язки використовують інші девайси: гранати, контрольні точки, аптечки та ін. Вони надаються відповідно до рівня гравців та складності місії.

Взяти участь у грі може будь-хто: дорослі, жінки, навіть для дітей цей вид відпочинку відкритий, проте варто залучати до нього дівчат і хлопців з 5 років. Обмежень щодо кількості учасників протистояння немає. Вони, власне, встановлюються числом наявного обладнання.

У свій законний вихідний не бажаємо бути прикутим до дивану? Обожнюєте активний відпочинок та вирішили спробувати щось новеньке? Лазертаг у Львові допоможе миттєво позбутися офісної повільності, неодмінно додасть жару вашому дозвіллю! Ще не вирішили, як зробити відпочинок краще? Laser tag у Львові!

Для подолання найпростіших місій не потрібно великої кількості девайсів: тільки тагер та пов’язка, але існують й інші сценарії, для проходження яких необхідні додаткові засоби:
Захоплення Флагу

Обидва флаги розташовані поблизу баз команд, тож необхідно захопити символ супротивника і принести на власну базу.

Захоплення контрольних точок

Встановлені контрольні точки треба захопити і утримати протягом часу, вказаного інструктором.

Захоплення будівлі

Відбивання штурму будівлі протягом періоду, вказаного інструктором.

Team Deathmatch

“Смертельна” сутичка між командами закінчується тоді, коли в усіх членів однієї не залишилося життів.

Зомбі

та інші сценарії…

Рекомендацій щодо рівня фізичної підготовки чи стрілецької майстерності немає – ви ж розважаєтеся, а не відбуваєте строкову службу в лавах армії, здаючи усілякі нормативи! Тим не менш, електроніка дозволяє підбити підсумки протистояння та визначити найсильнішого гравця за цілою купою показників.

У лазертаг можна грати майже на будь-якому майданчику:
 • за містом на відкритій місцевості чи в лісі;
 • у занедбаній будівлі, офісі або навіть вдома;
 • на спеціально підготовленому полігоні.
Клуб Б3 ладний організувати лазерні бої у будь-якій локації, пропонуючи також власну арену в центральній частині міста Львова.

Як грати у лазертаг

Гра починається після розблокування гаджетів. Головне правило – намагатись вберегти себе від ворожих променів. Якщо це вдається, можно перейти в атаку та спробувати поцілити датчики, вмонтовані у спеціальну пов’язку, котру вдягає на голову кожен ігрок. Іноді датчики додають також у жилет, проте це вже інший рівень.

Як і справжня зброя, тагери мають обмежену кількість “куль”. Отримати нові промені та із наснагою продовжити палити у суперника можна нажавши спеціальну кнопку на корпусі або просто пересмикнувши затвор. Правила поводження з вашим типом зброї розповість представник клубу Б3 перед початком місії.

Кожен гравець має 100% здоров’я. Поціливши у вас 1 раз, опонент відбирає 25%. Тобто, у вас є право “спіймати кулю” 4 рази. Після втрати всього здоров’я тагер гравця блокується, і він більше не може здійснювати постріли.

Lasertag Lviv має низку переваг:
 • підходить для дітей починаючи з 5 років, жінок та дорослих;
 • не передбачає фізичного контакту між гравцями чи з “патронами”, вберігаючи учасників від синців, забоїв;
 • для гри не потрібно багато обладнання, проте доступні девайси для ускладнення місії;
 • немає обмежень за кількістю учасників;
 • багато різноманітних сценаріїв;
 • не потрібна особлива підготовка чи навички у стрільбі;
 • можливість проведення протистоянь у будь-яких локаціях;
 • підрахування статистики одразу після матчу;
 • можна не їхати далеко за місто, а зіткнутися із суперником у самому серці Львова на підготовленому полігоні.

Ціна на лазертаг у Львові стартує від 200 гривень за особу. За ці гроші ви дізнаєтесь про правила гри, отримаєте професійне суддівство, а також пов’язку з датчиками та тагер. Якщо відчуєте потребу, додатково можна замовити камуфляж.

Все ще губитеся у здогадках як зробити вихідні чи свята незабутніми? Спробуйте лазертаг у львівському клубі активного відпочинку Б3. Бурхлива зустріч із друзями, емоційне дитяче свято чи згуртовуючий корпоративний виїзд – ми впораємося з будь-яким завданням та підберемо сценарій саме для вашої компанії. Бронюйте майданчик заздалегідь! 

ГАЛЕРЕЯ

Спортивний комплекс "Формула Краси"

МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ ХВИЛИНWe will contact you for many minutesSkontaktujemy się z Tobą przez wiele minut