Страйкбол у Львові

Клуб активного відпочинку «Б3» запрошує на страйкбол у Львові – захоплюючу командну гру із застосуванням приводів. Це точні копій реальної вогнепальної зброї, стріляючої невеликими пластиковими кульками, що не містять фарбувального пігменту. Останнє – основна відмінність цієї гри від пейнтболу. Азарт, суперництво, щира радість від перемог – все це страйкбол!

Чому страйкбол у Львові набирає популярності?

Strikeball – варіант популярної в усьому світі військово-спортивної гри Airsoft, що відрізняється використанням «м’якої пневматики», більш зручною в застосуванні та безпечнішою. Під час бою гравці перетворюються в військовослужбовців, співробітників поліції, членів спецпідрозділів та інших персонажів.

Страйкбол у Львові зараз переживає пік своєї популярності, рівень його затребуваності вже досягає пейнтбольної. Цьому сприяє кілька причин:

А недолік у страйкболу лише один – сліду від попадання кулі в гравця не залишається. Боєць зобов’язаний самостійно визнати факт свого «поранення» або «поразки», негайно підняти вгору руку, надіти добре помітну відзнаку (пов’язку червоного кольору або інший заздалегідь обумовлений предмет) та покинути ігрове поле. Відсутність чіткої фіксації ураження дає можливість махінацій з боку нечесних гравців, однак це нівелюється суворим контролем за грою з боку судді.

Запрошуємо на страйкбол у Львові

Страйкбол-клуб «Б3» допоможе вам організувати бій й тим самим:

Страйкбол – це не лише активний відпочинок й спілкування з цікавими людьми. Гра також вчить вирішувати неординарні завдання. Та не виключено, що при плануванні ігровій атаки або розроці лінії захисту ви розкриєте свої приховані таланти розвідника, снайпера або командира бойового підрозділу.

Сценарії страйкболу

У страйкболі можна влаштувати битви в приміщенні або під відкритим небом. Сюжет бою обмежений лише фантазією та бажаннями гостей, але при необхідності ми проведемо гру по одному з типових сценаріїв. Ви можете:
Не менш популярні бої за мотивами комп’ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. – сьогодні навіть з’явився окремий напрямок страйкбольних битв – сталкерстрайк.
Можна вибрати короткий динамічний сценарій тривалістю 2 години, який не дасть вам занудьгувати, або розтягнути бій на весь світловий день. У другому випадку за цей час ви встигнете захопити фортецю супротивника, звільнити заручників, битися за прапор, закласти бомбу, взяти в полон умовну «VIP-персону» та багато іншого.

Що взяти з собою на гру?

Все необхідне буде надано страйкболклубом. Це приводи, пульки, маски, камуфляжна форма. Гравці повинні мати з собою зручне (для холодної пори року – таке, що не промокає) взуття (кросівки, похідні черевики) та одяг, що дозволяє вільно рухатися. Взимку не забувайте про рукавички, шапки, запасні теплі шкарпетки.

Перед грою команда буде ознайомлена із загальними правилами бою та технікою безпеки під час бою. За дотриманням їх будуть уважно стежити досвідчені клубні інструктори. Вони також візьмуть на себе всі організаційні питання, запропонують оптимальний сценарій. Деякі змагання також вимагають присутності на полігоні судді.

Кілька важливих зауважень

Щоб страйкбол у Львові приніс вам максимум задоволення, наш клуб просить своїх гостей дотримуватися кількох правил:

Також ми рекомендуємо під час битви перебувати в масці, що здатна захистити обличчя та зуби бійця. На полігон гравці допускаються лише після докладного інструктажу про правила бою, використання ігрового зброї та заходи безпеки під час битви. Звертаємо вашу увагу, що до участі в страйкболі у Львові не допускаються гості психічно неврівноважені, а також той, хто перебуває в стані алкогольного сп’яніння або під впливом будь-яких особливих речовин.

Якщо у вас є додаткові запитання стосовно гри - телефонуйте
МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ ХВИЛИН


    We will contact you for many minutes


      Skontaktujemy się z Tobą przez wiele minut